Dzisiaj uczciliśmy zbliżający się Dzień Matki w naszym DPS-ie! 🌸☀️ Był grill, cudowna pogoda i dobra muzyka. Piękny dzień.

Palma wielkanocna to jeden z najpopularniejszych symboli Wielkanocy.  Dlatego też jak co roku chętnie wzięliśmy  udział w corocznym konkursie na najpiękniejszą palmę.   

Wczoraj Mieszkańcy naszego Domu uczestniczyli w spotkaniu seniorów w restauracji "Zagłoba". Były tańce i wyśmienite jedzenie, a atmosfera pełna radości i życzliwości. Dziękujemy serdecznie za wspólną zabawę !

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto. Święto naszych mam, żon, córek i wnuczek. Rola kobiet w społeczeństwie jest nie do przecenienia. Kobieta swoją delikatnością i wrażliwościa sprawia, że świat jest piękniejszy. Pamiętajmy o tym.Wszystkim naszym Paniom w tym dniu składamy życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha.

Święta to szczególny czas, kiedy nikt nie powinien być sam. Właśnie dlatego każdego roku spotykamy się przy wspólnym wielkanocnym stole, żeby złożyć sobie życzenia i zjeść najważniejsze śniadanie w roku. Takie chwile są szczególne. Dają poczucie jedności i wspólnoty.

Długo wyczekiwaną atrakcja dla naszych podopiecznych jest coroczny bal karnawałowy. Podczas takiego balu możemy wcielić się w kogoś innego, przebrać za znaną i lubianą postać i wyglądać inaczej niż zwykle.

Wszyscy chcemy cieszyć się świątecznym czasem. Wielkanoc to ten moment, na który czekamy w zasadzie od początku roku. W naszym Domu poprzedzony jest zawsze licznymi przygotowaniami.

14 lutego to szczególny dzień. W tym dniu wysyłamy kartki, obdarowujemy się prezentami, spędzamy wspólnie czas. Każdy z nas chce kochać i być kochany. Na miłość nie jest nigdy za późno.