W ubiegły piątek, z okazji zakończenia lata, na zaproszenie Domu Pomocy Społecznej w Ukcie uczestniczyliśmy w Święcie Pieczonego Ziemniaka. Były pyszne dania ziemniaczane, które rozpieszczały nasze podniebienia, muzyka, która rozgrzewała nasze serca, taniec i zabawy sportowe. Chcielibyśmy serdecznie podziękować dyrekcji Domu Pomocy Społecznej w Ukcie za zaproszenie nas na to niezapomniane wydarzenie. Dzięki waszej gościnności mieliśmy okazję spędzić fantastyczny czas. Dziękujemy również też za wspaniały prezent - robot kuchenny, który wykorzystamy na naszych zajęciach kulinarnych.

Wczoraj nasi  mieszkańcy uczestniczyli w  jesiennym balu seniora! 🍂🎉. Na stołach królowały rozmaite smakołyki a wspólne tańce rozgrzały serca wszystkich obecnych. 💃🕺  Ten piękny jesienny wieczór niewątpliwie pozostanie w naszych sercach na długo. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę !

W lecie wspólnie z naszymi podopiecznymi wyruszamy na wycieczki. Spędzony w ten sposób czas daje nam okazję do budowania więzi i tworzenia wspomnień. Wspólne chwile na łonie natury, wizyty w ciekawych miejscach oraz spotkania z innymi ludźmi to skarb, który lubimy razem odkrywać.

W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję odwiedzić naszych nauczycieli w przeddzień ich święta! 🍎 Dziękujemy Wam za Waszą ciężką pracę i oddanie! 📚💖 Niech Wasza pasja i poświęcenie zawsze znajdują uznanie i wdzięczność. 💐

Dodatkowo, chcielibyśmy serdecznie podziękować Dyrekcji Szkoły w Wydminach za zaproszenie naszych mieszkańców (byłych nauczycieli) na uroczystą akademię. 🌟🏡

Wczoraj odbyła się w naszym Domu mała impreza dożynkowa. Nie zabrakło na niej pysznych kiełbasek z grilla, aromatycznego bigosu, własnoręcznie wypiekanego chleba i przepysznej babki ziemniaczanej - a co najważniejsze, większość tych przysmaków zrobiliśmy własnoręcznie! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej  imprezy. Razem tworzymy wyjątkowe wspomnienia i robimy nasz Dom jeszcze bardziej przyjaznym miejscem. 

Wspaniały wrześniowy poranek ! ☀️ Dziś mamy przyjemność korzystać z tego niebywałego ciepła, które przyniosła nam w tym roku jesień. 🍂 Postanowiliśmy wykorzystać ten piękny dzień, odwiedzając malownicze Giżycko. 🏞️Spacer wokół jeziora jest niezwykle relaksujący. 🌊🌲 A co to  za relaks bez pysznych lodów? 🍦 W końcu, jak można odmówić sobie przyjemności w tak słoneczny dzień?

Wczoraj, wczesnym rankiem wybraliśmy się w urokliwą podróż koleją wąskotorową do miejscowości Sypitki. Podczas podróży mijaliśmy malownicze krajobrazy, które zapierały dech w piersiach. Z każdym kilometrem podróży otaczała nas niezwykła przyroda, malowane przez naturę pola i lasy, które pięknie przeszywał promień słońca. Widok z okien wagonika był jak z bajki - przepiękne zielone pagórki, kwitnące łąki i urokliwe rzeki sprawiły, że przepełniła nas sielankowa harmonia.Po godzinie jazdy, dotarliśmy do Sypitek, gdzie przygotowano ognisko na zakończenie naszej przygody.